O MNIE

Angielski jest nadal moimi wrotami do świata. Mam wiedzę, doświadczenie i energię. Mam nadzieję, że Ciebie też zainspiruję do nauki praktycznego angielskiego, który dziś otwiera wiele drzwi.

Angielski jest moją pasją odkąd pamiętam. Na początku moją motywacją do nauki była możliwość podróżowania, zawierania międzynarodowych znajomości, dostęp do anglojęzycznych programów i artykułów.

Następnie postanowiłam zdobyć wykształcenie w tym kierunku, aby dzielić się moją pasją. W 2006 roku ukończyłam Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych Uniwesytetu Marii-Curie Skłodowskiej i wtedy też zaczęłam uczyć. W 2008 roku uzyskałam tytuł magistra lingwistyki stosowanej i założyłam swoje studio językowe English face2face, które od samego początku do dziś przyciąga i skupia fantastycznych ludzi, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności.

Poza własną działalnością pracowałam jako metodyk, trener językowy, lektor w szkołach, w firmach, na kursach unijnych, ukończyłam około 30 kursów dotyczących metodyki, dydaktyki i psychologii nauczania.

W ramach poszerzania mojej wiedzy w zakresie praktycznego angielskiego podróżuję  i nawiązuję kontakty z ludźmi z całego świata. Do tej pory zwiedziłam ponad 20 krajów, poznałam niesamowitych ludzi, wykorzystywałam moje umiejętności w praktyce, nauczyłam się tolerancji.

Każde z tych doświadczeń pomogło mi wypracować własne metody i program nauczania. Łączę neurodydaktykę z praktycznym uczeniem języka, bazuję na metodzie komunikatywnej, unikam symulacji, skupiam się na konwersacji i żywym języku. Dokładam wszelkich starań, aby moje lekcje były jak najbardziej praktyczne, efektywne i dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów. Postaram się nauczyć Cię czerpać przyjemność z rozwijania swoich umiejętności zamiast studiować podręczniki.